Fotograf ślubny Warszawa – kogo wybrać?

Agnieszka Kłosińska - Fotografia ślubna Warszawa

Zastanawiacie się kogo wybrać, aby była tą odpowiednią osobą, która spełni Wasze oczekiwania dotyczące uwiecznienia tej jednej z najważniejszej chwili w Waszym życiu, ale też takiej, która będzie otwarta na to, co mówicie, wspólne pasje, zainteresowania? Jednym słowem taką, która wykonując fotografie ślubne odda Wasz charakter, to jacy jesteście, jakie macie temperamenty, co Was łączy poza niewątpliwe wielką miłością, która chce zatrzymać w kadrze, ale jednocześnie chcę odejść od zdjęć, które wydają się Wam sztuczne, ponieważ są robione w studiu, a wiec tym samym pozbawione życia, energii, błysku?  

Długo szukaliście, jednak każde kolejne spotkanie z potencjalnym fotografem było dla Was rozczarowaniem? Wciąż czegoś było brak i sami nie potrafiliście dokładnie określić, co jest nie tak?

A może czas na Agnieszkę Kłosińska, która próbuję zatrzymać to, co wydaje się niemożliwe do uchwycenia, a wiec zdarzenia. ludzi, emocje, ale jednocześnie posiada umiejętność, które tak długo szukaliście – umie słuchać, jest otwarta na Wasze sugestie to, co Wam wydaje się najważniejsze i na, co najbardziej chcielibyście zwrócić uwagę, aby ten jeden najważniejszy dzień został w pamięci przede wszystkim Waszej, ale także osób, z którymi chcielibyście się podzielić radością z tego, że zaczynacie wspólną drogę? Jej gotowość do słuchania i brania pod uwagę zdania Młodej Pary sprawia, że czują się oni wyjątkowi, ważni, mają  poczucie, że ten jedyny dla nich dzień będzie wyjątkowy, bo taki jaki sobie wymarzyli. 

Niewątpliwym atutem Agnieszki Kłosińskiej jest to, że jej fotografie mają w sobie coś wyjątkowego umiejętność zachwytu artysty- mistrza nad chwilą, momentem, której jest świadkiem obok niezwykłej lekkości możemy zauważyć także dużą naturalność zarówno u osób fotografowanych, jak również miejsc, które zostały wybrane do reportażu ślubnego, który jest swego rodzajem zatrzymaniem w pigułce tych niezwykłych chwili od momentu przygotowań przez ceremonię ślubną, po bardzo ważną cześć, jaką jest pierwszy taniec Pary Młodej, który jest momentem rozpoczynającym przyjęcie  weselne. Co ważne te wszystkie elementy, jakie są nieodłącznym tego najważniejszego dnia są w reportażu uwieczniane w sposób równomiernym, nic, co jest dla niego istotne nie zostało pominięte, urwane. Znajdziemy tutaj i zdenerwowanie Państwa Młodych i ich rodziców  zarówno w czasie przygotowań, jak też wzruszenie podczas ceremonii ślubnej, pierwszego tańca, podziękowań za troskę i trud wychowania. Znajdziemy tutaj także czystą radość i dobrą zabawę w czasie, której niemal słyszymy śmiech osób w niej uczestniczących. Sami główni bohaterowie w dniu ślubu, czyli Państwo Młodzi są naturalni, nie obawiają się pokazywać swoich emocji, mają pewność, że zostaną zrozumieni i zaakceptowani.

Dużym plusem są także wnętrza, gdzie zostały zrealizowane reportaże ślubne,  jak również i to, że bardzo dobrze został oddany ich klimat niezależnie, czy są to wnętrza zamku, klub portowy. Zawsze jest oddany klimat miejsca. Nic nie jest robione na silę dla uzyskania źle pojętego wyrazu artystycznego, czy  próby  wykazania się  artystki. Wszystko jest zrobione ze smakiem tak, aby jak najlepiej oddać charakter uroczystej chwili.  

Jednak to, co najbardziej mnie urzekło to niezwykła lekkość, naturalność fotografii na, które patrząc odnosi się wrażenie, że jesteśmy czeszą jakiegoś wydarzenia, czy to przygotowań do ceremonii, czy zaślubiny.

Agnieszka Kosińska bardzo dobrze oddaje w swoich fotografiach charakter, życie miasta, jego pośpiech, bieg, tępo. A w nim znajduje się miejsce na coś szczególnego, niepowtarzalnego coś, co zasługuje na pochylenie się, zwrócenie uwagi, aby zatrzymać się w codziennym pośpiechu. Tym magnesem bez wątpienie jest każda kolejna Młoda Para zmierzająca do Kościoła Św. Anny na Krakowskim Przedmieściu, aby wobec Boga najbliższych i przyjaciół potwierdzić, że to co ich łączy ma szczególne znaczenie i dlatego chcą o tym radośnie opowiedzieć każdemu nawet, jeśli to zwyczajna studentka idąc na zajęcia na Uniwersytet Warszawski.

Agnieszka Kłosińska – Fotograf ślubny Warszawa